“Game of Thrones” yıldızı Sophie Turner “annelik” eleştirilerine ilk kez cevap verdi

İngiliz Vogue’a röportaj veren 28 yaşındaki aktris, geçen sene yaşadığı sıkıntılı süreçle ilgili olarak, “Sette olduğumu hatırlıyorum, iki hafta daha sette kalmam için sözleşmem vardı, bu yüzden ayrılamadım. Çocuklarım Amerika’daydı ve onlara ulaşamadım çünkü ‘Joan’ dizisini tamamlamam gerekiyordu. Ve sonra tüm bu haberler ortaya çıkmaya başladı.”

“Canımı acıttı çünkü bir anne olarak yaptığım her harekette kendime gerçekten eziyet ediyordum, annenin suçluluğu o kadar gerçek ki!. Kendi kendime şunu söylemek zorunda kaldım: ‘Bunların hiçbiri doğru değil. Sen iyi bir annesin ve hiçbir zaman parti meraklısı olmadın.” dedi.

İki çocukları bulunan Turner ve Jonas, ayrılıklarını duyururken birleşik bir cephe sunmalarına rağmen, “Joan” dizisinin kapanış partisinden fotoğrafların kamuoyuna açıklanmasıyla aktris hakkında hoş olmayan haberler çıkmaya başladı. Haberlere göre, ünlü oyuncu çocuklarına iyi annelik yapmıyordu ve sürekli olarak partilerde sabahlıyordu.

Turner, “Demek istediğim, bir fotoğrafa dayanarak bunu uydurup yayınlayan insan sayısı akıl almaz derecede fazla. Bir resim binlerce kelimeyi anlatabilir ama bu benim hikayem değil. Hayatımın yazmadığım, yapımcılığını yapmadığım veya başrolünü oynamadığım bir filmini izliyormuşum gibi hissettim. Şok ediciydi. Hala şoktayım.” diye ekledi.

Ünlü oyuncu, çocuklarıyla birlikte ABD’den memleketi İngiltere’ye taşındığı için o zamandan bu yana daha iyi hissettiğini belirtti. Artık kendisini daha iyi hissettiğini ve depresyonu için ilaç almadığını da sözlerine ekledi.

Turner, “Topluluk ve destek sistemiyle ilgili şimdiye kadar bu kadar önemli olduğunu hiç fark etmediğim bir şey var. Ve sanırım bu kadar uzun süre ilaç kullanmamın nedeni o insanların yanımda olmamasıydı. Artık evime döndüğüme göre, aslında uzun zamandır çok mutluyum. Yeniden başlıyorum, ne yapmaktan hoşlandığımı, kiminle birlikte olmaktan hoşlandığımı yeniden keşfediyorum.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir